Obóz sportowy w Bieszczadach Zwierzyń 2017

Chory i zmęczony oczekiwaniem na zmiany? Teraz możesz to zrobić dzięki new online casino australia real money! Biegnij w górę, bo dawanie ma swoje ograniczenia! Want to learn how to earn at the earliest opportunity? Enjoy the particular fu er dai online spielen suitable now. There'ersus a ton of money plus entertaining!

Obóz sportowy w Bieszczadach – Zwierzyń 2017

Szanowni Państwo,

zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego obozu sportowego dla dzieci i młodzieży, który zorganizujemy w dniach 10-21 sierpnia. W tym roku wybierzemy się do Zwierzynia, urokliwej bieszczadzkiej wioski położonej nad Sanem, tuż obok zapory w Myczkowcach. Będziemy mieszkali w ośrodku „Uroczysko” w nowiutkich, bardzo wygodnych domkach.
Przygotowaliśmy ciekawy program, który umożliwi naszym podopiecznym nie tylko aktywny wypoczynek, ale będzie też okazją do poznania niezwykłego regionu Polski. W programie obozu mamy pieszą wycieczkę na jeden z najwyższych bieszczadzkich szczytów, wizytę w zagrodzie żubrów w Mucznem, przejażdżkę słynnymi bieszczadzkimi drezynami, zwiedzanie wnętrza zapory w Solinie, pokazy sokolników w centrum szybownictwa w Bezmiechowej i wiele innych atrakcji.
Kierownikiem obozu będzie pani Agata Raspopow, którą wspierać będzie czworo doświadczonych wychowawców: Iwona Rustecka, Zuzanna Ogrodnik, Anna Zalewska i Dominika Dwornik.
Tegoroczny obóz zorganizujemy we współpracy z krośnieńskim oddziałem PTTK.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą tegoroczną ofertą.

Waldemar Cecuła
prezes Klubu Sportowego „Tennis Life” Brwinów

Zobacz pełną ofertę

Zapisz się obóz sportowy w Bieszczadach

zapisy na oboz w olecku button
Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend
Uważasz, że ten artykuł jest dla Ciebie pomocny?
Nie przegap kolejnych. Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!
By |2017-04-04T12:51:40+02:00Kwiecień 4th, 2017|Obozy|0 komentarzy

About the Author:

Licencjonowany trener II klasy, wychowanek i wieloletni zawodnik „Karpat Krosno”. Współzałożyciel Krośnieńskiego Towarzystwa Tenisowego i animator tenisa na Podkarpaciu. Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu na kierunku przedsiębiorczość i zarządzanie. W latach 2004-2005 menedżer i trener w Yankee Sport Club w Jankach. Od września 2012 roku prezes Klubu Sportowego „Tennis Life”.