Obóz sportowy w Bieszczadach Zwierzyń 2017

Szanowni Państwo,

zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego obozu sportowego dla dzieci i młodzieży, który zorganizujemy w dniach 10-21 sierpnia. W tym roku wybierzemy się do Zwierzynia, urokliwej bieszczadzkiej wioski położonej nad Sanem, tuż obok zapory w Myczkowcach. Będziemy mieszkali w ośrodku „Uroczysko” w nowiutkich, bardzo wygodnych domkach.
Przygotowaliśmy ciekawy program, który umożliwi naszym podopiecznym nie tylko aktywny wypoczynek, ale będzie też okazją do poznania niezwykłego regionu Polski. W programie obozu mamy pieszą wycieczkę na jeden z najwyższych bieszczadzkich szczytów, wizytę w zagrodzie żubrów w Mucznem, przejażdżkę słynnymi bieszczadzkimi drezynami, zwiedzanie wnętrza zapory w Solinie, pokazy sokolników w centrum szybownictwa w Bezmiechowej i wiele innych atrakcji.
Kierownikiem obozu będzie pani Agata Raspopow, którą wspierać będzie czworo doświadczonych wychowawców: Iwona Rustecka, Zuzanna Ogrodnik, Anna Zalewska i Dominika Dwornik.
Tegoroczny obóz zorganizujemy we współpracy z krośnieńskim oddziałem PTTK.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą tegoroczną ofertą.

Waldemar Cecuła
prezes Klubu Sportowego „Tennis Life” Brwinów

Kort tenisowy w środku parku
Uważasz, że ten artykuł jest dla Ciebie pomocny?
Nie przegap kolejnych. Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!
By |2017-04-04T12:51:40+02:00Kwiecień 4th, 2017|Obozy|0 komentarzy
About the Author:
Foto Waldemar Cecuła
Licencjonowany trener II klasy, wychowanek i wieloletni zawodnik „Karpat Krosno”. Współzałożyciel Krośnieńskiego Towarzystwa Tenisowego i animator tenisa na Podkarpaciu. Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu na kierunku przedsiębiorczość i zarządzanie. W latach 2004-2005 menedżer i trener w Yankee Sport Club w Jankach. Od września 2012 roku prezes Klubu Sportowego „Tennis Life”.