Orlik Country Limeston SPA - Tennis Life

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego letniego obozu w Beskidzie Niskim. Tym razem wybierzemy się do Wapiennego, maleńkiego uzdrowiska położnego w otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Naszym partnerem będzie ponownie krośnieńskie PTTK.

Na terenie ośrodka znajduje się odkryty basen, źródła wody mineralnej, dwa korty tenisowe oraz boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki. Cały obiekt jest bardzo bezpieczny dla dzieci, ogrodzony i pełen zieleni. Uczestnicy obozu będą mieszkali w cztero lub pięcioosobowych domkach. Wapienne to nie tylko fantastyczny mikroklimat, ale także znakomita  baza wypadowa na szlaki Magurskiego Parku Narodowego.

Atrakcją tegorocznego  wyjazdu będą wycieczki  do Krynicy Zdroju i na Słowację, gdzie zwiedzimy piękny zamek w Starej Lubovli. Na pewno odwiedzimy też pobliską Wysową Zdrój. Można zatem powiedzieć, że będzie to obóz szlakiem karpackich uzdrowisk. Dziećmi zaopiekuje się ta sama kadra jak przed rokiem. Kierownikiem obozu będzie  pani  Anna Zalewska. Zabierzmy na obóz grupę dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 14 lat. Z pewnością nie będzie to więcej niż 30 osób.

Za każdym razem wspierają nas rodzice, dzięki temu nasze wyjazdy są bezpiecznie i mamy większe możliwości do odwiedzenia różnych ciekawych miejsc.

Szczegółowe informacje dotyczące obozu w Wapiennem znajdą Państwo w załączonej ofercie.

Waldemar Cecuła

Pięć rakiet tenisowych i dwie piłki