Wczasy z tenisem w Słowenii

Szanowni Państwo,

od kilku lat nasz klub organizuje rodzinne wczasy z tenisem. Do tej pory byliśmy raz w Czarnogórze i ośmiokrotnie w Chorwacji. Wyjątkową wagę przywiązujemy do lokalizacji naszych obozów: wybieramy je tak, aby zagwarantować uczestnikom jak najlepsze warunki do gry w tenisa, ale jednocześnie zapewnić dodatkowe atrakcje i dać możliwość odkrycia  nowych, fascynujących miejsc, które na długo pozostaną w pamięci.

Obozy mają kameralny charakter, gdyż wyjeżdża z nami nie więcej niż trzydzieści, czterdzieści osób. Dorośli trenują w grupach czteroosobowych, dzieci w maksymalnie ośmioosobowych, wszyscy pod opieką wykwalifikowanej kadry. Każdy trener prowadzi zajęcia tylko na jednym korcie i z jedną grupą.  Takie treningi pozwolą Państwu znacząco podnieść umiejętności tenisowe.

Tym razem zapraszamy Państwa do Olijme, niewielkiej wioski we wschodniej Słowenii. Okolice Olimje należą do najbardziej urokliwych zakątków Słowenii, która nie przypadkiem nazywana jest Szwajcarią wschodu. Magnesem, który przyciąga tam  turystów z całej Europy są Termy Olimia, nowoczesny kompleks rozrywkowy i leczniczy. Imponujące wrażenie robi też kompleks basenów Aqualuna, który wprawia w zachwyt amatorów wodnych szaleństw. Do Państwa dyspozycji będzie też nowoczesny kompleks Wellness Center Termalija, który jest zlokalizowany tuż obok apartamentów Vas Lipa gdzie będziemy mieszkali.

Okolice Olimje to fantastyczne miejsce dla miłośników wycieczek rowerowych. Z łatwością można w ten sposób dotrzeć do którejś z okolicznych winnic i spróbować wyśmienitych lokalnych win.

Obóz tenisowy w Słowenii zorganizujemy we współpracy z krośnieńskim biurem podróży Poltour.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i do zobaczenia w Olimje.

Waldemar Cecuła

prezes Klubu Sportowego „Tennis Life” Brwinów

Zobacz pełną ofertę
Uważasz, że ten artykuł jest dla Ciebie pomocny?
Nie przegap kolejnych. Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!
By | 2017-04-04T12:53:30+00:00 Kwiecień 3rd, 2017|Obozy|0 komentarzy
About the Author:
Foto Waldemar Cecuła
Licencjonowany trener II klasy, wychowanek i wieloletni zawodnik „Karpat Krosno”. Współzałożyciel Krośnieńskiego Towarzystwa Tenisowego i animator tenisa na Podkarpaciu. Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu na kierunku przedsiębiorczość i zarządzanie. W latach 2004-2005 menedżer i trener w Yankee Sport Club w Jankach. Od września 2012 roku prezes Klubu Sportowego „Tennis Life”.