Obóz sportowy w Rudawce Rymanowskiej2016-11-03T15:18:09+02:00

Obóz sportowy dla dzieci w Rudawce Rymanowskiej

Szanowni Państwo,

zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego obozu sportowego dla dzieci, który po raz drugi z rzędu zorganizujemy w Rudawce Rymanowskiej. Ta maleńka miejscowość w Beskidzie Niskim urzeka nieskażoną przyrodą i zjawiskowo piękną rzeką. Dodatkowo, spodobała nam się bardzo gościnność gospodarzy ośrodka, czuliśmy się tam jak u siebie w domu, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się ponownie zorganizować obóz w Rudawce.
Przygotowaliśmy ciekawy program, który umożliwi naszym podopiecznym bardzo aktywny odpoczynek. Poza codzienną grą w tenisa i kąpielami w Wisłoku, dzieci mają zaplanowane dwie atrakcyjne wycieczki oraz różnorodne warsztaty o zróżnicowanej tematyce
W związku z tym, że do Rudawki wybierają się prawie wszystkie dzieci, które były z nami rok temu, liczba miejsc na obozie jest bardzo ograniczona. W tym roku zabierzemy tam grupę nie większą niż 20 osób. Zależy nam, żeby te wyjazdy miały kameralny charakter, a dzieci odpoczęły od codziennego zgiełku.

Masz dość czekania, aż wszystko się zmieni? Obecnie jest to możliwe dzięki australia online casino real money! Pospiesz się, bo teraźniejszość jest ograniczona! Do you want to discover how to acquire without delay? Use the actual fire joker spielen suitable now. There's a lot of money plus fun!

Waldemar Cecuła
prezes Klubu Sportowego „Tennis Life” Brwinów

Zobacz pełną ofertę

Zapisz się na obóz sportowy w Rudawce Rymanowskiej

zapisy na oboz w olecku button
Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend