Sponsorzy2017-06-08T13:20:49+02:00

Sponsorzy KS Tennis Life

Masz dość oczekiwania na zmiany? Teraz możesz to zrobić dzięki casino online australia real money! Pospiesz się, biorąc pod uwagę, że oferta jest zabroniona! If you'd like to realize how to win as fast as possible? Spend playtime with a fire joker freispiele ohne einzahlung perfect now. There'utes lots of money and also enjoyment!

Szanowni Państwo!

Klub Sportowy TENNIS LIFE jest bardzo wdzięczny za pomoc jaką uzyskał przy realizacji klubowych kalendarzy, organizacji turniejów dla dzieci, promocji tenisa wśród dzieci w szkołach i gminach oraz możliwości uczestnictwa w Talentiadzie. Dzięki wsparciu finansowemu naszych hojnych Sponsorów, udało nam się przygotować na rok 2017 wiele atrakcji dla dzieci promujących tą piękną dyscypline sportu jaką jest tenis. Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Sponsorom za wsparcie finansowe, bez którego nie byłoby możliwe przygotowanie zawodników do turniejów, naszego występu w Talentiadzie czy też przygotowanie graficzne i wydrukowanie kalendarzy tenisowych dla dzieci.

Robcom
Medica Med
Sky Net
Citibank
Toyota
Wygodnie PL
Empik
Bellona
REA SJ
Go Dan
Brenda sport
Creart
Kraina Eko
Grupa Auto Wimar
Dawtona
Szafy Wnękowe
Klub Mazurski
Strefa Ruchu Książenice
ELWICO
YONEX
Ciałkowscy Rawa
Healthy Food Park
Zielony Dom
HIAB
Wegeneracja

SPONSORZY KALENDARZA KS TENNIS LIFE 2017

Dzięki wsparciu przyjaciół klubu udało nam się w tym roku przygotować piękny kalendarz, który trafił do rąk naszych podopiecznych. Bardzo dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za wsparcie finansowe potrzebne do wydrukowania kalendarza.

kalendarz KS Tennis Life 1
Robcom
Wegeneracja
Ciałkowscy Rawa
YONEX
ELWICO
Klub Mazurski
Grupa Auto Wimar
Szafy Wnękowe
HIAB
Zielony Dom
Healthy Food Park
Strefa Ruchu Książenice
kalendarz-KS-Tennis-Life-2