OBÓZ TENISOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W OLECKU2018-03-01T16:11:21+02:00

Obozy tenisowe dla dzieci i młodzieży w Olecku.

Nasze letnie obozy tenisowe dla dzieci i młodzieży mają swoją wieloletnią historię.

Nasze obozy robiliśmy w różnych lokalizacjach w Polsce i zagranicą. W tym roku zdecydowaliśmy się na Olecko, małe miasteczko położone na Mazurach, które zachwyca turystów swoim urokiem i licznymi walorami turystycznymi . Olecko położone jest nad jeziorem Oleckim Wielkim, jednym z najczystszych jezior mazurskich. Atrakcyjne położenie miasta sprzyja doskonałemu wypoczynkowi na łonie przyrody. W miejscowości corocznie odbywa się Międzynarodowy Turniej Tenisa Ziemnego, Maraton Pływacki, Oleckie Biegi Uliczne i wiele imprez kulturalnych. Więcej informacji znajdą Państwo na www.olecko.info

W galerii znajdą Państwo zdjęcia z naszych poprzednich wyjazdów.

Opis i charakterystyka obozu

Organizatorem obozu sportowo- rekreacyjnego w Olecku (http://www.olecko.info) jest Przemysław Lewandowski TENIS10 we współpracy z Klubem Sportowym Tennis Life Brwinów.

Chory i zmęczony czekaniem, aż wszystko się zmieni? W tym momencie zezwalają na to w wyniku australia online casino real money! Pędź w górę, biorąc pod uwagę, że zaopatrzenie jest związane! Do you wish to realize how to win as quickly as possible? Spend playtime with this fire joker spielen appropriate now. There'azines big money plus pleasurable!

Organizujemy jeden turnus w dniach 27.06-07.07.2018r.

Miejscem zakwaterowania będzie Hotel Colosseum (www.hotelcolosseum.pl) w Olecku. Zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych.

W trakcie trwania obozu zorganizowane będą 2 całodniowe wycieczki (ich program poniżej) oraz spływ kajakowy. Dzieci będą miały zapewnione zajęcia tenisa i oddzielne ćwiczenia ogólnorozwojowe. Zapewnimy także korzystanie z obiektów sportowych MOSIR w Olecku (hala, basen, boisko ORLIK) oraz korzystanie z miejskiej plaży i strzeżonego przez wykwalifikowanych ratowników kąpieliska.

W czasie wolnym dzieci pod opieką wychowawców będą mogły korzystać z PLAYSTATION i rywalizować pomiędzy sobą grając w gry sportowe, takie jak FIFA i pośpiewać przy karaoke). Nasi animatorzy zapewnią także inne formy rozrywki, organizując gry i zabawy w terenie i w hotelu.

Codziennie serwowane będą 3 posiłki + świeże owoce, drożdżówki czy deser. Istnieje możliwość oddania pieniędzy w depozyt u wychowawców. Obóz przeznaczony jest dla 2 grup wiekowych: 7-13 lat i 14-18 lat. Dzieci muszą mieć zgodę na ewentualne uczestnictwo w Paintballu (dotyczy osób do lat 12).

Zajęcia tenisa przeprowadzane będą na 7 kortach, 2x po 1,5 godziny dziennie. Wyjątkiem są dni, w których organizowane będą wycieczki oraz niedziela. Zajęcia ogólnorozwojowe trwać będą ok 1 godziny i odbywać się będą co drugi dzień. Wszystkim uczestnikom obozu zapewnimy po 3 litry wody niegazowanej firmy JURAJSKA, która jest sponsorem naszego klubu.

Wyjazd na obóz z przyszkolnego parkingu w Brwinowie przy ul. Żwirowej. Zbiórka o godzinie 13:00.

Koszt obozu

Koszt wyjazdu wynosi 2.200 zł. W cenie jest uwzględnione zakwaterowanie i wyżywienie, opieka wychowawców i trenerów PZT, nauka gry w tenisa pod opieką trenerów, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, transport, organizacja wycieczek i spływu kajakowego tzn. dojazd, opieka pilota, ratownicy, itp. Do wycieczki trzeba doliczyć koszty dodatkowe typu: bilet wstępu, obiad, itp. Wszystkie są podane poniżej.

Zaliczkę w wysokości 1.000 zł należy wpłacać na konto:

PKO BANK POLSKI

04 1020 1055 0000 9102 0297 2701

W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka.

Po dokonaniu rezerwacji proszę przesłać skan wypełnionej karty uczestnika oraz podpisanej umowy na poniższy adres mailowy.

Osoba do kontaktu:

Przemysław Lewandowski

tel: 609 55 77 87

e-mail: przemek.tenis10@gmail.com

Zapisz się na obóz tenisowy OLECKO 2018!

Panująca wspaniała atmosfera, poczucie bezpieczeństwa oraz bogaty program, dostosowany do wieku uczestników, powodują, że co roku liczna grupa dzieci i młodzieży bierze udział w naszych obozach. Jeżdżą z nami dzieci z całej Polski a nawet z zagranicy. Już wielokrotnie przekonaliśmy się, że osoby, które pojadą z nami pierwszy raz, łapiąc „tenisowego bakcyla”, zostają z nami przez następne kilka lat. Nasz sukces oparty jest przede wszystkim na odpowiednim doborze kadry, której pasją jest praca z dziećmi i stawianie sobie nowych wyzwań.

zapisy na oboz w olecku button

Materiały do pobrania

Karta Kwalifikacyjna
Umowa

PROGRAM WYCIECZEK

Suwałki i okolice:

PROGRAM:

– 09:00 wyjazd z Olecka

– 10:00 przyjazd do Suwałk: Aquapark w Suwałkach – zabawa w suwalskich basenach, 2 godziny.

– 14:00 obiad

– 15:00 przyjazd do Ośrodka Rekreacyjnego Wosir Szelment. Dzieci zostaną zostanie podzielone na 2 grupy: pierwsza uda się na 1 godzinę gry w Paintball (powyżej 12 roku życia,) a druga w tym czasie spędzi godzinę w parku linowym lub będzie korzystać ze ścianki wspinaczkowej i minigolfa. Po godzinie grupy się zamienią. W ramach paintballu: dla dzieci, poniżej 12 roku życia zorganizowany zostanie konkurs strzałów do celu. Po zabawie cała grupa uda się na ognisko.

– 18:00-18:30 wyjazd w drogę powrotną

– 19:00:19:30 powrót do hotelu

DODATKOWY KOSZT:

  • zajęcia i ognisko- 80 zł/os. WOSIR Szelment
  • obiad – 15-30 zł/os.
  • Aquapark- 2 godziny- 14 zł/os
Aquapark Suwałki
paintball

Giżycko

PROGRAM:

  • 09:00 wyjazd z Olecka (dzieci zapewniony będą mieć suchy prowiant),
  • 10:00 przyjazd do Giżycka – zwiedzanie najsłynniejszego kurortu na Mazurach,
  • Rejs statkiem po jeziorze Niegocin,
  • Spacer nadbrzeżem do Mostu Obrotowego, unikatu na skalę światową,
  • Twierdza Boyen – zwiedzanie aktywne z przewodnikiem – http://twierdza.gizycko.pl/,
  • 16:00 wyjazd w drogę powrotną,
  • powrót w godzinach około 17:00.

DODATKOWY KOSZT:

– biletów wstępu – 5 zł/os. – Twierdza Boyen

– rejs statkiem – 25 zł/os.

Twierdza Boyen

Spływ kajakowy

– kajaki 2-osobowe polietylenowe z wygodnymi siedzeniami,

– opieka 2 ratowników WOPR + opiekunowie grupy.

Przykładowa trasa: Stradun- Ełk, długości 14 km – jej przepłynięcie zajmuje ok. 3-4 godzin.

Cały odcinek to szeroka rzeka o spokojnym nurcie przecięta krótkim odcinkiem jez. Haleckiego, trasa niesprawiająca żadnych problemów dla początkujących kajakarzy. Na uwagę zasługują żeremia bobrów i ślady ich bytności. Po drodze mijamy wieś Miluki. Opływamy miasto Ełk i docieramy do miejsca zakończenia. Możliwość skrócenia o 4km (uzależnione od wieku dzieci).

spływ kajakowy Ełk
Do obozu pozostało tylko ...
Zapisz się już teraz!
0
0
0
Weeks
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec
Kliknij aby zarezerwować miejsce!