OBÓZ TENISOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W OLECKU2018-03-01T16:11:21+02:00

Obozy tenisowe dla dzieci i młodzieży w Olecku.

  • Tenisiści siedzący z rakietami
  • Trzy dziewczyny z rakietami
  • Człowiek na korcie tenisowym

Nasze letnie obozy tenisowe dla dzieci i młodzieży mają swoją wieloletnią historię.

Nasze obozy robiliśmy w różnych lokalizacjach w Polsce i zagranicą. W tym roku zdecydowaliśmy się na Olecko, małe miasteczko położone na Mazurach, które zachwyca turystów swoim urokiem i licznymi walorami turystycznymi . Olecko położone jest nad jeziorem Oleckim Wielkim, jednym z najczystszych jezior mazurskich. Atrakcyjne położenie miasta sprzyja doskonałemu wypoczynkowi na łonie przyrody. W miejscowości corocznie odbywa się Międzynarodowy Turniej Tenisa Ziemnego, Maraton Pływacki, Oleckie Biegi Uliczne i wiele imprez kulturalnych.

W galerii znajdą Państwo zdjęcia z naszych poprzednich wyjazdów.

Opis i charakterystyka obozu

Organizatorem obozu sportowo- rekreacyjnego w Olecku jest Przemysław Lewandowski TENIS10 we współpracy z Klubem Sportowym Tennis Life Brwinów.

Miejscem zakwaterowania będzie Hotel Colosseum w Olecku. Zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych.

W trakcie trwania obozu zorganizowane będą 2 całodniowe wycieczki (ich program poniżej) oraz spływ kajakowy. Dzieci będą miały zapewnione zajęcia tenisa i oddzielne ćwiczenia ogólnorozwojowe. Zapewnimy także korzystanie z obiektów sportowych MOSIR w Olecku (hala, basen, boisko ORLIK) oraz korzystanie z miejskiej plaży i strzeżonego przez wykwalifikowanych ratowników kąpieliska.

W czasie wolnym dzieci pod opieką wychowawców będą mogły korzystać z PLAYSTATION i rywalizować pomiędzy sobą grając w gry sportowe, takie jak FIFA i pośpiewać przy karaoke). Nasi animatorzy zapewnią także inne formy rozrywki, organizując gry i zabawy w terenie i w hotelu.

Codziennie serwowane będą 3 posiłki + świeże owoce, drożdżówki czy deser. Istnieje możliwość oddania pieniędzy w depozyt u wychowawców. Obóz przeznaczony jest dla 2 grup wiekowych: 7-13 lat i 14-18 lat. Dzieci muszą mieć zgodę na ewentualne uczestnictwo w Paintballu (dotyczy osób do lat 12).

Zajęcia tenisa przeprowadzane będą na 7 kortach, 2x po 1,5 godziny dziennie. Wyjątkiem są dni, w których organizowane będą wycieczki oraz niedziela. Zajęcia ogólnorozwojowe trwać będą ok 1 godziny i odbywać się będą co drugi dzień. Wszystkim uczestnikom obozu zapewnimy po 3 litry wody niegazowanej firmy JURAJSKA, która jest sponsorem naszego klubu.

Wyjazd na obóz z przyszkolnego parkingu w Brwinowie przy ul. Żwirowej. Zbiórka o godzinie 13:00.

Koszt obozu

W cenie jest uwzględnione zakwaterowanie i wyżywienie, opieka wychowawców i trenerów PZT, nauka gry w tenisa pod opieką trenerów, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, transport, organizacja wycieczek i spływu kajakowego tzn. dojazd, opieka pilota, ratownicy, itp. Do wycieczki trzeba doliczyć koszty dodatkowe typu: bilet wstępu, obiad, itp. Wszystkie są podane poniżej.

W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka.

Po dokonaniu rezerwacji proszę przesłać skan wypełnionej karty uczestnika oraz podpisanej umowy na poniższy adres mailowy.

Osoba do kontaktu:

tel: 447404846782

e-mail: [email protected]

Zapisz się na obóz tenisowySuwałki i okolice:!

Panująca wspaniała atmosfera, poczucie bezpieczeństwa oraz bogaty program, dostosowany do wieku uczestników, powodują, że co roku liczna grupa dzieci i młodzieży bierze udział w naszych obozach. Jeżdżą z nami dzieci z całej Polski a nawet z zagranicy. Już wielokrotnie przekonaliśmy się, że osoby, które pojadą z nami pierwszy raz, łapiąc „tenisowego bakcyla”, zostają z nami przez następne kilka lat. Nasz sukces oparty jest przede wszystkim na odpowiednim doborze kadry, której pasją jest praca z dziećmi i stawianie sobie nowych wyzwań.

PROGRAM WYCIECZEK

Suwałki i okolice:

PROGRAM:

– 09:00 wyjazd z Olecka

– 10:00 przyjazd do Suwałk: Aquapark w Suwałkach – zabawa w suwalskich basenach, 2 godziny.

– 14:00 obiad

– 15:00 przyjazd do Ośrodka Rekreacyjnego Wosir Szelment. Dzieci zostaną zostanie podzielone na 2 grupy: pierwsza uda się na 1 godzinę gry w Paintball (powyżej 12 roku życia,) a druga w tym czasie spędzi godzinę w parku linowym lub będzie korzystać ze ścianki wspinaczkowej i minigolfa. Po godzinie grupy się zamienią. W ramach paintballu: dla dzieci, poniżej 12 roku życia zorganizowany zostanie konkurs strzałów do celu. Po zabawie cała grupa uda się na ognisko.

– 18:00-18:30 wyjazd w drogę powrotną

– 19:00:19:30 powrót do hotelu

Dziewczyna uderzająca piłkę rakietą na korcie

Giżycko

PROGRAM:

  • 09:00 wyjazd z Olecka (dzieci zapewniony będą mieć suchy prowiant),
  • 10:00 przyjazd do Giżycka – zwiedzanie najsłynniejszego kurortu na Mazurach,
  • Rejs statkiem po jeziorze Niegocin,
  • Spacer nadbrzeżem do Mostu Obrotowego, unikatu na skalę światową,
  • Twierdza Boyen – zwiedzanie aktywne z przewodnikiem ,
  • 16:00 wyjazd w drogę powrotną,
  • powrót w godzinach około 17:00.

DODATKOWY KOSZT:

– biletów wstępu – 5 zł/os. – Twierdza Boyen

– rejs statkiem – 25 zł/os.

Dziewczyna z rakietą na boisku

Spływ kajakowy

– kajaki 2-osobowe polietylenowe z wygodnymi siedzeniami,

– opieka 2 ratowników WOPR + opiekunowie grupy.

Przykładowa trasa: Stradun- Ełk, długości 14 km – jej przepłynięcie zajmuje ok. 3-4 godzin.

Cały odcinek to szeroka rzeka o spokojnym nurcie przecięta krótkim odcinkiem jez. Haleckiego, trasa niesprawiająca żadnych problemów dla początkujących kajakarzy. Na uwagę zasługują żeremia bobrów i ślady ich bytności. Po drodze mijamy wieś Miluki. Opływamy miasto Ełk i docieramy do miejsca zakończenia. Możliwość skrócenia o 4km (uzależnione od wieku dzieci).

Kajaki stoją na piasku
Do obozu pozostało tylko ...
Zapisz się już teraz!
0
0
0
Weeks
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec
Kliknij aby zarezerwować miejsce!