Obóz sportowy w Bieszczadach2017-04-04T12:42:21+02:00

Obóz sportowy w Bieszczadach – Zwierzyń 2017

Szanowni Państwo,

zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego obozu sportowego dla dzieci i młodzieży, który zorganizujemy w dniach 10-21 sierpnia. W tym roku wybierzemy się do Zwierzynia, urokliwej bieszczadzkiej wioski położonej nad Sanem, tuż obok zapory w Myczkowcach. Będziemy mieszkali w ośrodku „Uroczysko” w nowiutkich, bardzo wygodnych domkach.
Przygotowaliśmy ciekawy program, który umożliwi naszym podopiecznym nie tylko aktywny wypoczynek, ale będzie też okazją do poznania niezwykłego regionu Polski. W programie obozu mamy pieszą wycieczkę na jeden z najwyższych bieszczadzkich szczytów, wizytę w zagrodzie żubrów w Mucznem, przejażdżkę słynnymi bieszczadzkimi drezynami, zwiedzanie wnętrza zapory w Solinie, pokazy sokolników w centrum szybownictwa w Bezmiechowej i wiele innych atrakcji.

Masz dość oczekiwania, że ​​prawie wszystko się zmieni? W tej chwili można to zrobić dzięki casino online australia real money! Pędź w górę, biorąc pod uwagę, że podaż jest ustalona! Would you like to learn how to win without delay? Spend playtime with a fire joker freispiele ohne einzahlung appropriate now. There'vertisements a lot of cash as well as entertaining!
Kierownikiem obozu będzie pani Agata Raspopow, którą wspierać będzie czworo doświadczonych wychowawców: Iwona Rustecka, Zuzanna Ogrodnik, Anna Zalewska i Dominika Dwornik.
Tegoroczny obóz zorganizujemy we współpracy z krośnieńskim oddziałem PTTK.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą tegoroczną ofertą.

Waldemar Cecuła
prezes Klubu Sportowego „Tennis Life” Brwinów

Zobacz pełną ofertę

Zapisz się obóz sportowy w Bieszczadach

zapisy na oboz w olecku button
Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend