Drużyna Klubu Sportowego Tennis Life w finale Talentiady 2017

Masz dość czekania na wszystkie zmiany? Obecnie możesz to zrobić dzięki best real money online casino australia! Szybko w górę, ponieważ oferta jest ograniczona! Do you wish to understand how to win without delay? Enjoy the actual fire joker freispiel appropriate now. There'ohydrates lots of money in addition to pleasurable!

W dniach 3-4 czerwca, na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia, został rozegrany półfinał tenisowej Talentiady. Do rywalizacji przystąpiło 16 sześcioosobowych drużyn z całej Polski. Nasz klub reprezentowali: Julia Pacocha, Iga Piotrowska, Tymoteusz Mazgajski, Bartłomiej Olesiejuk i Karol Grot.

Talentiada 2017

Z pewnością nie zaliczaliśmy się w tych zawodach do faworytów, awans do półfinału wywalczyliśmy dzięki tzw. dzikiej karcie, którą otrzymaliśmy za szóste miejsce w eliminacjach mazowiecko-podlaskich Talentiady 2017. Zawody zostały rozegrane 21 maja na kortach Klubu Tenisowego „Warszawianka”. Po występie na Warszawiance wiedzieliśmy jednak, że mamy mocną drużynę, która może powalczyć z najlepszymi. Tak też się stało, dopisał nam łut szczęścia i pojechaliśmy na półfinał do Radomia. O naszym awansie do finału zadecydował pierwszy dzień, w którym odbyły się konkurencje sprawnościowe. Nasza drużyna wypadłą w nich rewelacyjnie, zajmując drugie miejsce, tuż za ekipą Warszawianki. Po grach zespołowych zajmowaliśmy wysokie czwarte miejsce i otworzyła się przed nami szansa na finał.

Talentiada 2017

Talentiada 2017

W niedzielę było już znacznie trudniej, ale udało nam się wywalczyć miejsce premiowane awansem do finału.  Zwycięstwo odniosła drużyna Warszawianki, a kolejne miejsca zajęli: Grzegórzecki Kraków, Tiebreak Warszawa, AT Masters Radom, KT Błonia Kraków, Legia Warszawa, Matuszewski Stawiguda Olsztyn i Klub Sportowy „Tenis Life” Brwinów.  Tym samy znaleźliśmy się w doborowym towarzystwie najlepszych klubów tenisowych z całej Polski.  W finale Talentiady 2017, który zostanie rozegrany w dniach 17-18 czerwca na kortach AZSu Poznań będzie walczyło szesnaście zespołów. Do zespołów, które wywalczyły awans na kortach w Radomiu dołączy osiem drużyn, które rywalizowały w drugim półfinale w Poznaniu.

Talentiada 2017

Talentiada 2017

Na sukces naszej drużyny złożyły się dwa czynniki: intensywne wielomiesięczne przygotowania i wzorowa współpraca ze szkołą w Nowej Wsi. Dzięki życzliwości pan Ewy Dymury, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi, mogliśmy nieodpłatnie korzystać ze szkolnej hali sportowej i kortów zlokalizowanych tuż obok szkoły.

Talentiada 2017

Talentiada 2017

W reprezentacji Klubu Sportowego „Tennis Life” Brwinów do Talentiady 2017 znaleźli się: Iga Piotrowska, Julia Pachocha, Natalia Dwornik, Wiktoria Stachurska, Weronika Lipska, Julia Lewandowska, Parys Koskiniotis, Tymoteusz Mazgajski, Cyprian Skowyra, Michał Maj, Bartłomiej Olesiejuk, Karol Grot i  Miłosz Bieniek.

Talentiada 2017

Tenisowa Talentiada to bardzo prestiżowe zawody, których organizatorem jest Polski Związek Tenisowy. Dzieci w wieku do 10 lat rywalizują w konkurencjach lekkoatletycznych, paratenisowych i tenisowych, grają w unihokeja, piłkę ręczną i nożną,. Uczestnicy, żeby sprostać wszystkim wyzwaniom, muszą się wykazać żelazną kondycją fizyczną.

Talentiada 2017

Sponsorem naszej reprezentacji była firma Medica Med Rehabilitacja, która ufundowała koszulki dla kadrowiczów. Serdecznie dziękujemy za otrzymaną pomoc.

 

Uważasz, że ten artykuł jest dla Ciebie pomocny?
Nie przegap kolejnych. Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!
By |2017-06-14T02:47:32+02:00Czerwiec 14th, 2017|Talentiada, turnieje|0 komentarzy

About the Author:

Licencjonowany trener II klasy, wychowanek i wieloletni zawodnik „Karpat Krosno”. Współzałożyciel Krośnieńskiego Towarzystwa Tenisowego i animator tenisa na Podkarpaciu. Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu na kierunku przedsiębiorczość i zarządzanie. W latach 2004-2005 menedżer i trener w Yankee Sport Club w Jankach. Od września 2012 roku prezes Klubu Sportowego „Tennis Life”.