TURNIEJE2016-11-03T15:51:42+02:00

Organizacja turniejów

Klubu Sportowy „Tennis Life” jest jednym z nielicznych mazowieckich klubów, które regularnie organizują turnieje dla dzieci i młodzieży. Wszystkie zawody są włączone do kalendarza Warszawsko-Mazowieckiego Związku Tenisowego. W 2016 roku zaplanowaliśmy siedem ogólnopolskich turniejów Tenis10 i trzy Wojewódzkiego Turnieje Klasyfikacyjne ( dwa w kategorii Młodziczek i jeden w kategorii Skrzatów). Turnieje rozgrywane będą na kortach w Brwinowie i Nowej Wsi oraz w hali Zespołu Szkolnego w Podkowie Leśnej.

Masz dość czekania, aż wszystko się zmieni? W tym momencie jest to możliwe dzięki best real money online casino australia! Rzuć się w górę, ponieważ dawanie jest naprawione! Do you wish to have learned to acquire as soon as possible? Fool around with a fire joker freispiel perfect now. There's a lot of money as well as pleasurable!
Karolina Grzeszczuk

Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek – Nowa Wieś, 11 czerwca 2016

Dzieci szkolone przez nasz klub mają dzięki temu szansę na zdobywanie pierwszych doświadczeń turniejowych, a także pierwszych sukcesów na własnych kortach. Większość organizowanych przez nasz klub zawodów odbywa się na kortach przy szkole Nowej Wsi Warszawskiej, które sami razem z dziećmi i ich rodzicami pielęgnujemy. Przy organizacji turniejów wspiera nas liczna grupa wolontariuszy, którzy pomagają sędziować mecze i przygotowują korty do kolejnych gier.

Damian Lewandowski
Julia Pacocha

Turniej Tenis10 o Puchar Prezesa Klubu Sportowego „Tennis Life” – Nowa Wieś, 25 września 2016

turniej-tenis10-o-puchar-burmistrza-miasta-ogrodu-podkowa-lesna