SZKÓŁKI TENISOWE2018-03-17T16:43:59+02:00

Serdecznie zapraszamy do szkółek tenisowych.

Zajęcia dla dzieci na korcie tenisowym

REGULAMIN SZKÓŁEK TENISOWYCH Rok szkolny

  1. Zajęcia są prowadzone w grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
  2. Gwarantujemy profesjonalne szkolenie tenisowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską i sprawowanie opieki nad ćwiczącymi podczas prowadzonych zajęć.
  3. Opłatę za zajęcia prosimy wnosić do 7 dnia każdego miesiąca na konto.
  4. W związku z chorobą lub wyjazdem dziecka, nie przewiduje się zwrotu wpłaty, natomiast po konsultacji z trenerem istnieje możliwość odrobienia tych zajęć do końca roku szkolnego, w dowolnej grupie, na tym samym poziomie.
  5. W przypadku wyjazdu trenera prowadzącego grupę i braku możliwości zorganizowania zastępstwa, osoby uczestniczące w zajęciach zostaną zawiadomione o zaistniałej sytuacji z 24 -godzinnym wyprzedzeniem.
  6. Osoba rezygnująca z zajęć, zobowiązana jest do poinformowania o tym trenera z miesięcznym wyprzedzeniem.

Jesteśmy obecnie w trakcie budowy własnych kortów w Żółwinie w okresie przejściowym prowadzimy całoroczne szkolenie na kortach w Książenicach, Kozerkach, Nadarzynie, na obiektach Zespołu Szkół nr 1 i Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie, w hali Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego w Lesznie i w hali Zespołu Szkół w Podkowie Leśnej. W sezonie letnim uzupełniamy szkolenie na kortach przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowej Wsi. W zimie mamy tam możliwość korzystania ze szkolnej hali sportowej, gdzie trenujemy z naszą kadrą do tenisowej Talentiady.

Szkółki tenisowe w Lesznie

Dzięki nawiązaniu współpracy z samorządem gminy Leszno i Zespołem Sportowo-Rekreacyjnym w Lesznie udało nam się rozpocząć szkolenie blisko 40-osobowej grupy dzieci z tej miejscowości. Gmina zakupiła siatki do minitenisa i udostępniła nam boisko wielofunkcyjne i salkę gimnastyczną.

Zajęcia, które zaczęły sie w maju br. odbywają się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i środy w godz. od 16.15 do 19.15. Szkolimy dzieci zgodnie z nowoczesnym programem Tenis10, grupy liczą od 8 do 10 osób.  Zapisy dzieci w wieku od 5 do 12 lat w sekretariacie Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego w Lesznie lub bezpośrednio w naszym klubie ([email protected]). Regulamin szkółek znajdą Państwo na stronie gminy Leszno.

Zdjęcia z imprez organizowanych na obiektach w Lesznie znajdą Państwo w naszej galerii.