SZKÓŁKI TENISOWE2018-03-17T16:43:59+02:00

Serdecznie zapraszamy do szkółek tenisowych.

Serdecznie zapraszamy do szkółek tenisowych w Brwinowie, Podkowie Leśnej, Milanówku, Lesznie i Nowej Wsi.

REGULAMIN SZKÓŁEK TENISOWYCH Rok szkolny 2017/2018

 1. Zajęcia są prowadzone w grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
 2. Gwarantujemy profesjonalne szkolenie tenisowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską i sprawowanie opieki nad ćwiczącymi podczas prowadzonych zajęć.
 3. Opłatę za zajęcia prosimy wnosić do 7 dnia każdego miesiąca na konto: Klub Sportowy „Tennis Life” Nr konta: Millenium Bank 34 1160 2202 0000 0001 5040 8877.

  Chory i zmęczony oczekiwaniem, że wszystko się poprawi? Teraz możesz to zrobić dzięki online casino games real money australia! Pospiesz się na miejscu, biorąc pod uwagę, że prezent jest ograniczony! Would you like to discover how to earn immediately? Use a fire joker spielautomat correct now. There'ohydrates a lot of money as well as exciting!
 4. W związku z chorobą lub wyjazdem dziecka, nie przewiduje się zwrotu wpłaty, natomiast po konsultacji z trenerem istnieje możliwość odrobienia tych zajęć do końca roku szkolnego, w dowolnej grupie, na tym samym poziomie.
 5. W przypadku wyjazdu trenera prowadzącego grupę i braku możliwości zorganizowania zastępstwa, osoby uczestniczące w zajęciach zostaną zawiadomione o zaistniałej sytuacji z 24 -godzinnym wyprzedzeniem.
 6. Osoba rezygnująca z zajęć, zobowiązana jest do poinformowania o tym trenera z miesięcznym wyprzedzeniem.

Jesteśmy obecnie w trakcie budowy własnych kortów w Żółwinie w okresie przejściowym prowadzimy całoroczne szkolenie na kortach w Książenicach, Kozerkach, Nadarzynie, na obiektach Zespołu Szkół nr 1 i Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie, w hali Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego w Lesznie i w hali Zespołu Szkół w Podkowie Leśnej. W sezonie letnim uzupełniamy szkolenie na kortach przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowej Wsi. W zimie mamy tam możliwość korzystania ze szkolnej hali sportowej, gdzie trenujemy z naszą kadrą do tenisowej Talentiady.

Szkółki tenisowe w Lesznie

Dzięki nawiązaniu współpracy z samorządem gminy Leszno i Zespołem Sportowo-Rekreacyjnym w Lesznie udało nam się rozpocząć szkolenie blisko 40-osobowej grupy dzieci z tej miejscowości. Gmina zakupiła siatki do minitenisa i udostępniła nam boisko wielofunkcyjne i salkę gimnastyczną.

Zajęcia, które zaczęły sie w maju br. odbywają się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i środy w godz. od 16.15 do 19.15. Szkolimy dzieci zgodnie z nowoczesnym programem Tenis10, grupy liczą od 8 do 10 osób.  Zapisy dzieci w wieku od 5 do 12 lat w sekretariacie Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego w Lesznie lub bezpośrednio w naszym klubie (kstennislife@gmail.com). Regulamin szkółek znajdą Państwo na stronie gminy Leszno.

Zdjęcia z imprez organizowanych na obiektach w Lesznie znajdą Państwo w naszej galerii.

CENNIK SZKÓŁEK TENISOWYCH

Dzieci w wieku szkolnym i młodzież

Grupa 2-3 osób

PLN33000miesięcznie
 • Zajęcia 1 godzina w tygodniu
 • PLN66000miesięcznie
 • Zajęcia 2 godziny w tygodniu

Grupa 4-5 osób

PLN17000miesięcznie
 • Zajęcia 1 godzina w tygodniu
 • PLN34000miesięcznie
 • Zajęcia 2 godziny w tygodniu

Grupa 6-8 osób

PLN14000miesięcznie
 • Zajęcia 1 godzina w tygodniu
 • PLN28000miesięcznie
 • Zajęcia 2 godziny w tygodniu

Dzieci w wieku przedszkolnym (4-5 lat)

Grupy do 8 osób

PLN14000miesięcznie
 • Zajęcia 1 godzina w tygodniu
 • PLN28000miesięcznie
 • Zajęcia 2 godziny w tygodniu
ZAPISZ SIĘ!