Wczasy z tenisem w Chorwacji

Szanowni Państwo,

od kilku lat nasz klub organizuje rodzinne wczasy z tenisem nad Adriatykiem. Do tej pory byliśmy raz w Czarnogórze i siedmiokrotnie w Chorwacji. Wyjątkową wagę przywiązujemy do lokalizacji naszych obozów: wybieramy je tak, aby zagwarantować uczestnikom jak najlepsze warunki do gry w tenisa, ale jednocześnie zapewnić dodatkowe atrakcje i dać możliwość odkrycia  nowych, fascynujących miejsc, które na długo pozostaną w pamięci.

Obozy mają kameralny charakter, gdyż wyjeżdża z nami nie więcej niż trzydzieści, czterdzieści osób. Dorośli trenują w grupach czteroosobowych, dzieci w maksymalnie sześcioosobowych, wszyscy pod opieką wykwalifikowanej kadry. Każdy trener prowadzi zajęcia tylko na jednym korcie i z jedną grupą.  Takie treningi pozwolą Państwu znacząco podnieść umiejętności tenisowe.

Nad wszystkim czuwają nasi trenerzy: Paulina, Zuzia, Mariusz, i Waldek. To zgrana grupa świetnych szkoleniowców, dla których tenis nie jest tylko pracą, ale przede wszystkim prawdziwą pasją. Obozy współorganizujemy z renomowanym biurem podróży Michalska-Travel.

Tym razem wybierzemy się do Rabaca, znanej miejscowości turystycznej ulokowanej we wschodniej części Istrii. Niesamowite położenie wśród wzgórz, krystalicznie czyste morze, wspaniałe lasy piniowe, bujna roślinność, zabytkowe miasto Labin na jednym ze wzgórz i wspaniała pogoda przez większą część roku sprawia, że turyści bardzo chętnie odwiedzają to miejsce.

Będziemy mieszkali w wygodnych i świetnie położonych apartamentach   Albona i  grali w tenisa na znakomicie przygotowanych  kortach, które znajdują się około dwustu metrów od miejsca zakwaterowania. W dniu wolnym od gry w tenisa wybierzemy się na wycieczkę na pobliską wyspę Cres.

 

Zdjęcia z wszystkich wcześniejszych  obozów  mogą Państwo obejrzeć w klubowej  galerii.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zapoznania się z naszą tegoroczną ofertą.

Waldemar Cecuła

prezes Klubu Sportowego “Tennis Life” Brwinów