29 maja na kortach Klubu Tenisowego „Warszawianka” zostały rozegrane eliminacje mazowiecko-podlaskie tenisowej Talentiady. W zawodach wzięło udział 14 drużyn, w tym dwie reprezentacje naszego klubu. Największe nadzieje na dobry  wynik wiązaliśmy z występem naszej pierwszej drużyny  w składzie: Julia Pacocha, Zuzanna Krzosek, Maja Babiak, Damian Lewandowski i Michał Breńda. Rywalizację zaczęliśmy od testów sprawnościowych: biegu na 20 m, rzutu piłeczką tenisową, zbieraniu pięciu piłeczek na czas i tzw. wahadła. Nasza drużyna wypadła świetnie, zajmując drugie miejsce tuż za reprezentacją RKT „Return” Radom. W kolejnych konkurencjach walczyliśmy już ze zmiennym szczęściem. W trójmeczu (unihokej, piłka ręczna i piłka nożna) ulegliśmy faworyzowanej ekipie z Radomia i wysoko wygraliśmy z Matchpointem Żyrardów. Podobnie było w konkurencjach para tenisowych (rzucanki piłeczkami tenisowym przez siatki do minitenisa) i tenisowych ( gra rakietami na kara serwisowe). Przegraliśmy i wygrali po jednym meczu co dało nam ostatecznie siódme miejsce w końcowej klasyfikacji. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Radomia, drugie miejsce zajął ST „TieBreak” Warszawa, a trzecie KT ‘Legia” Warszawa.

Masz dość przewidywania, że ​​prawie wszystko się zmieni? Teraz jest to możliwe dzięki best online casino australia real money! Pospiesz się w górę, bo oferta jest ustalona! Want to learn how to succeed as soon as possible? Have fun with the fire joker freispiel right now. There'vertisements a ton of money along with pleasurable!
drużyna KS Tennis Life

drużyna KS Tennis Life

Pięć pierwszych drużyn wywalczyło bezpośredni awans do półfinału, a dwie kolejne mogły po cichu liczyć na dzikie karty. Tak też się stało, wspólnie z UKS „Sportteam” Warszawa dostaliśmy dodatkową szansę i uzupełnimy stawkę 16 drużyn, które w najbliższy weekend będą walczyły na kortach RKT „Return” Radom o awans do ogólnopolskiego finału.

Kadra A KS Tennis Life

Kadra A KS Tennis Life

Także nasza druga drużyna w składzie: Otylia Choińska, Alicja Obuchowicz, Jan Kozielski, Tymoteusz Mazgajski i Fabian Zawadzki walczyła bardzo dzielnie zajmując ostatecznie 11 miejsce. Ala, Tymek i Fabian to dzieci z rocznika 2008, w tym roku poznali smak sportowej rywalizacji, zdobyli cenne doświadczenia i za rok lub dwa będą groźni dla najlepszych. Kapitanem drużyny był pan Wojciech Sobociński.

Kadra B KS Tennis Life

Kadra B KS Tennis Life

Tenisowa Talentiada to bardzo prestiżowe zawody o ogólnopolskim zasięgu organizowane przez Polski Związek Tenisowy. Biorą w nich udział dzieci do 10 roku życia. Dla nas jest to już czwarty występ z rzędu. Najlepszy wynik osiągnęliśmy w 2013 roku kiedy dotarliśmy do finału.

Konkurencje para tenisowe

Konkurencje para tenisowe

Tegoroczne  półfinały zostaną rozegrane w dniach 4-5 czerwca na kortach AZS Poznań i RKT Return Radom. Nasz klub będzie reprezentowała drużyna w składzie: Julia Pacocha, Maja Babiak, Zuzana Krzosek, Damian Lewandowski, Michał Breńda i Piotr Pokropek. Kapitanem drużyny będzie Waldemar Cecuła. Stawka będzie bardzo mocna, ale my tanio skóry nie sprzedamy, mamy jeszcze kilka dni, które wykorzystamy na intensywne treningi. Wszyscy są zdrowi i gotowi do walki, a na kortach w Nowej Wsi mamy świetne warunki żeby się dobrze przygotować do występu w Radomiu.

Damian Lewandowski

Damian Lewandowski

Damian Lewandowski gra rakietami na kara serwisowe

Damian Lewandowski gra rakietami na kara serwisowe

Maja Babiak

Maja Babiak

Otylka Choińska

Otylka Choińska

Piotr Pokropoek

Piotr Pokropoek

konkurencja piłka ręczna

konkurencja piłka ręczna

konkurencja piłka ręczna

konkurencja piłka ręczna

odpoczynek

odpoczynek

Uważasz, że ten artykuł jest dla Ciebie pomocny?
Nie przegap kolejnych. Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!