Klub Sportowy „Tennis Life” Brwinów na drugim miejscu w Polsce w końcowej klasyfikacji konkursu Klub Roku Tenis10 2015!

Masz dość czekania na zmiany? Teraz możesz to osiągnąć dzięki online casino games real money australia! Pędź w miejscu, bo zaopatrzenie jest ustalone! Do you want to have learned to get as fast as possible? Fool around with this fire joker spielautomat proper now. There'azines big money and entertaining!

W dniach 4-6 marca w gdańskiej Ergo Arenie został rozegrany mecz Grupy Światowej Pucharu Davisa pomiędzy reprezentacjami Polski i Argentyny. Jedną z imprez towarzyszących temu ważnemu dla polskiego tenisa wydarzeniu było wręczenie nagród laureatom konkursu Klub Roku Tenis10 2015. Od czterech lat Polski Związek Tenisowy zachęca w ten sposób kluby tenisowe do większej aktywności w upowszechnianiu tenisa wśród dzieci do 10 roku życia. Licencjonowane kluby zrzeszone w Polskim Związku Tenisowym rywalizują między sobą zbierając punkty za szkolenie dzieci, za organizację turniejów Tenis10, za udział zawodników w tych turniejach, za udział w Talentiadzie tenisowej i za organizację imprez promujących program Tenis10.

nagroda za zajęcie przez KS Tennis Life II miejsca na Klub Roku 2015

nagroda za zajęcie przez KS Tennis Life II miejsca na Klub Roku 2015

W ubiegłorocznej rywalizacji wzięło udział około stu klubów tenisowych z całej Polski. Zwycięzcą został Klub Tenisowy Legia Warszawa, ale my uplasowaliśmy się na znakomitym drugim miejscu. Trzecie miejsce przypadło Szkole Tenisa „TieBreak” Warszawa, a czwarte klubowi Park Tenisowy Olimpia Poznań.

Prezes Klubu Waldemar Cecuła z nagrodą

Prezes Klubu Waldemar Cecuła z nagrodą

Drugie miejsce w konkursie Klub Roku Tenis10 2015 to ogromy sukces i powtórzenie wyniku sprzed trzech lat. Klub Sportowy „Tennis Life” potwierdził w ten sposób, że należy do elity polskich klubów tenisowych, których głównym celem jest szkolenie dzieci. Sukces klubu nie byłby możliwy bez zaangażowania naszych młodziutkich zawodników i ich rodziców. Najwięcej punktów zdobyliśmy za udział naszych dzieci w turniejach Tenis10, które były organizowane przez kilka mazowieckich klubów. Największy udział mają w tym dorobku Julia Pacocha, Tymoteusz Mazgajski, Jeremi Mihułka, Damian Lewandowski, Piotr Kozielski i Michał Breńda.

KHK

Nasz sukces nie byłby też możliwy bez dobrej współpracy z samorządem gminy Brwinów i brwinowskimi szkołami podstawowymi. Chcemy też podziękować pani Ewie Dymurze, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi. Na kortach przy szkole w Nowej Wsi organizujemy wszystkie letnie turnieje Tenis10 i szkolimy naszą kadrę do tenisowej Talentiady. Jesteśmy też bardzo wdzięczni panu Arturowi Tusińskiemu, burmistrzowi Podkowy Leśnej i panu Andrzejowi Cieślakowi, wójtowi gminy Leszno. Te gminy także wspierają działania naszego klubu, dzięki czemu kilkadziesiąt dzieci z obu gmin gra w tenisa w barwach Klubu Sportowego „Tennis Life”.

PLS

Wyróżnienia dla laureatów konkursu Klub Roku Tenis10 2015 zostały wręczone podczas uroczystej gali tenisowej w sopockim hotelu Haffner.

 

Klub Roku Tenis10 2015

Klub Roku Tenis10 2015

VBM

KOKK

Uważasz, że ten artykuł jest dla Ciebie pomocny?
Nie przegap kolejnych. Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!
By |2016-11-03T15:18:29+02:00Marzec 21st, 2016|aktualności, wydarzenia|0 komentarzy

About the Author:

Licencjonowany trener II klasy, wychowanek i wieloletni zawodnik „Karpat Krosno”. Współzałożyciel Krośnieńskiego Towarzystwa Tenisowego i animator tenisa na Podkarpaciu. Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu na kierunku przedsiębiorczość i zarządzanie. W latach 2004-2005 menedżer i trener w Yankee Sport Club w Jankach. Od września 2012 roku prezes Klubu Sportowego „Tennis Life”.