Młodziczki Tenisiści

Karolina Grzeszczuk wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek na kortach w Nowej Wsi

W dniach 11-12 czerwca na kortach w Nowej Wsi zorganizowaliśmy kolejny turniej z cyklu WTK-5. Tym razem o punkty do rankingu walczyły Młodziczki. Z nr 1 i 2 zostały rozstawione dwie nasze najlepsze zawodniczki  - Kinga Ziółkowska i Karolina Grzeszczuk. O ile Kinga nie zaliczy tego turnieju do udanych, przegrana już w pierwszym meczu, to [...]

By |2016-11-03T15:18:14+02:00Lipiec 7th, 2016|Młodziczki, turnieje|0 komentarzy
Kinga Ziółkowska i Karolina Grzeszczuk wicemistrzyniami Mazowsza Młodziczek

Kolejny bardzo wartościowy sukces odniosły dwie nasze zdolne tenisistki. Kinga i Karolina zajęły drugie miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodziczek, które  zostały rozegrane na kortach Centrum Tenisowego Prestige w Ursusie w dniach 4-6 czerwca. W ½ finału Kinga i Karolina wygrały 6/3 6/0 z Natalią Kowalczyk  i Agnieszką Żukowską ( Matchpoint Komorów).W finale nasze zawodniczki musiały [...]

By |2016-11-03T15:18:15+02:00Czerwiec 15th, 2016|Młodziczki, turnieje|0 komentarzy